• SosyalBen Masa Ajandası
  • SosyalBen Masa Ajandası
  • SosyalBen Masa Ajandası
  • SosyalBen Masa Ajandası
SosyalBen

Masa Ajandası

35.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
*Melisa Sabancı Tapan'ın SosyalBen Vakfı için tasarladığı bu ajandalardan satın alarak çocukların sosyal gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

*Ajanda toplamda 254 sayfadan oluşmaktadır.

*Günlük masa üstü kullanım için uygundur.

*Aylık, haftalık ve günlük planlarınızı yapmaya elverişli, aynı zamanda içerisinde kullanırken küçük notlar alabileceğiniz ve küçük mesajlar bırakabileceğiniz stickerlar mevcuttur.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla SosyalBen ürünü Daha fazla Ajanda & Takvim ürünü