X
  • Sol-Amor  Hindistan Cevizi Peştemal
  • Sol-Amor  Hindistan Cevizi Peştemal
  • Sol-Amor  Hindistan Cevizi Peştemal
  • Sol-Amor  Hindistan Cevizi Peştemal
Sol-Amor

Hindistan Cevizi Peştemal

199.00 TL
69.66 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
90x180 cm
El dokuması olan peştemalimiz %70 pamuk, %30 bambudan üretilmektedir. Hafif olmasının yanında, çok yumuşak ve emicidir. Üzerindeki baskı solma, çıkma ve akmaya karşı son derece dayanıklıdır ve kurulanırken hiçbir şekilde rahatsız etmez.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Sol-Amor ürünü Daha fazla Havlu & Peştemal ürünü