X
  • Smilelab Smilelab Groom Erkekler İçin Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml
Smilelab

Smilelab Groom Erkekler İçin Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml

86.00 TL 76.89 TL (%11 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Erkeklere özel geliştirilmiş ileri düzey beyazlatıcı formülü ile diş yüzeyindeki lekeli görünümü yok ederek çekici ve karizmatik bir gülümseme elde edilmesini sağlar.</FONT></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Lüks formüle sahiptir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>İleri düzey beyazlatma ve temizlik sunar.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Dişleri güçlendirir ve korur.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Nefesi tazeler.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Triklosan, SLS içermez!</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Hayvanlar üzerinde test edilmez!</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Vegandır!</FONT></DIV></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Smilelab tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Smilelab ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü