Merve Baal

Siyah İnci Yüzük

160.00 TL
Ölçü Rehberi
Ürün Detay
Gümüş, İnci
El Yapımı
Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.
Kargoya teslim süresi 7 iş günüdür.

Tasarımcı Hakkında

Merve Baal 1983 İstanbul doğumludur. Küçüklüğünden bu yana ilgisini çeken değerli taşlar ve el işçiliğiyle hayat bulan büyüleyici tasarımlar tam bir tutkuya dönüşünce Kapalıçarşı’nın önde gelen sanatkârlarından kuyumculuk eğitimi almıştır.  Şuan da Gemological Institute of America’da Gemoloji eğitimini sürdürmektedir. Atölyesinde kendi el yapımı tasarımlarını özenle seçtiği değerli taşlarla süsleyerek koleksiyonunu oluşturdu.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 999 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Merve Baal ürünü Daha fazla Yüzük ürünü