• Simplicty Brand Bow Yaka Aksesuarı
  • Simplicty Brand Bow Yaka Aksesuarı
  • Simplicty Brand Bow Yaka Aksesuarı
Simplicty

Brand Bow Yaka Aksesuarı

39.90 TL
Bu ürünü AVM'lerde ki "Easy Point" noktalarından aynı gün teslim alabilirsiniz.
Bu ürünü kurye teslimatı ile aynı gün teslim alabilirsiniz.
Gucci'den esinlenerek hazırlanan yaka süsleri koleksiyonundaki kadife, kürk, saten, zirkon taş detaylı yaka süsleri arkasındaki iğne ve klips sayesinde hem saç aksesuarı olarak kullanılabilir hem de çanta süsü veya yaka aksesuarı oalrak kullanılabilir.
Kumaş
Boyut: 11 X 10,5 cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Simplicty ürünü Daha fazla Yaka ürünü