Flashy Tattoo

Blackness Flash Tattoo

14.90 TL
BEĞENDİKLERİME EKLE
Bu ürünü AVM'lerde ki "Easy Point" noktalarından aynı gün teslim alabilirsiniz.
Bu ürünü kurye teslimatı ile aynı gün teslim alabilirsiniz.
Siyah Dövme *Geçici dövmedir, * 3-4 gün kalıcılık süresi, ovalama ya da silme yapılmazsa 1 haftaya kadar kalabilir. * Yapıştırılarak uygulanır *Hassas ve alerjik ciltlerin kullanması önerilmez. UYGULAMA: * Cildinizin temiz , kuru ve yağ / krem gibi maddeler içermediğinden emin olun. * Uygulamak istediğiniz modeli kağıttan kesin, mümkün olduğunca sınırdan kesmeye çalışın * Dövmenin üzerindeki plastik kısmı çıkarın ve dövme teninize gelecek şekilde istediğiniz bölgeye yapıştırın. * Islak bir havlu/ mendil yardımıyla ya da doğrudan suya tutarak birkaç dakika bekletin * Arka yüzeyindeki ıslanan beyaz kağıdı çıkarın ve dövmeniz hazır. ÇIKARMAK İÇİN: Bebe yağı ya da zeytin yağı ile hafifçe ovalayarak kolayca çıkarabilirsiniz.
kağıt
tek renk
10x21cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Flashy Tattoo ürünü Daha fazla Dövme ürünü