X
  • Simple For You Lacivert Nakışlı Etnik Evil Eye Mayo
  • Simple For You Lacivert Nakışlı Etnik Evil Eye Mayo
Simple For You

Lacivert Nakışlı Etnik Evil Eye Mayo

920.00 TL
322.06 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
190gr italyan kumasimizin uzerine el islemeleri mevcut. Ozel modeliyle daha fit gosterir ve goguslerindeki cup ile herkesi hedefler. Kemerinde bulunan “evil eye” islemesiyle “Evil not welcome” der. Kotu enerjileri sizden uzak tutar ve sizi korur. Bir çeşit tılsımdır. “Good vibes only”-İtalyan Bir Beden İnce Gösteren Simli Kumaş-Simli Lacivert
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Simple For You ürünü Daha fazla Mayo ürünü