• Silk and Cashmere İpek Karışımlı Düz  Şal 70x180 cm
  • Silk and Cashmere İpek Karışımlı Düz  Şal 70x180 cm
  • Silk and Cashmere İpek Karışımlı Düz  Şal 70x180 cm
Kargo Bedava
Silk and Cashmere

İpek Karışımlı Düz Şal 70x180 cm

172.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
En Sevdiğimiz Özellik :70*180 cm ebatıyla çok yönlü kullanılabilmesi.İlk Giymek İsteyeceğiniz Yer :Bir şal sadece şal mıdır? Yoksa birgün Maldivler'de beachte pareo, birgün Ankara'da bir toplantıda şal hatta etol, birgün Çeşme'de plaj elbisesi ve hatta sihirli bir bağlama ile plaj çantası mıdır? Hayal etmekte özgürsünüz. Bu ebatla herşey mümkün.

Bu ürün Lidyana adına Silk and Cashmere tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Silk and Cashmere tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Silk and Cashmere ürünü Daha fazla Şal & Fular ürünü

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN