Shiseido

Enhancing Trio Allık - Peach Or1

199.00 TL 169.00 TL (%15 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE

Cildin doğal rengi ortaya çıkaran, derinlik katan, yanaklarda ışıltı ve güzelliği vurgulayan çok renkli allık

A: ALLIK RENGİ- Teni belirler. Bu sıcak ton yanaklara yumuşak gül rengi katar, şeffaf parıltılı ve sedef ışıltılı dokusu ile cildi sağlıklı ve doğal görünümlü bırakır.

B: ŞEKİLLENDİRİCİ RENK- Boyut katar. Bu renk aydınlatıcı ve gölgeleyici etki verir. Doğal görünümlü kontraslık yaratır ve parlak doku ekler.

C: HARMONİZE RENK- Harmoni yaratır. Allık rengiyle şekillendirici renk arasında geçiş yapmanıza izin veren bu ton, ışığı yansıtmayan inci içeriğiyle doğal ten renginizi, mükemmel ve doğal bir uyumla dengelemenizi sağlar.Paketi açıldıktan sonra iadesi kabul edilememektedir.

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Shiseido ürünü Daha fazla Allık ürünü