• Shiseido Bio Performance Lift Dynamic Eye Treatment 15 Ml Göz Bakımı
Shiseido

Bio Performance Lift Dynamic Eye Treatment 15 Ml Göz Bakımı

620.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Bu birden çok faydaya sahip yaşlanma karşıtı göz çevresi kremi, göz çevresini sıkılaştırır ve cildin kendi doğal düzeltici gücüne enerji verir. Bu göz kremi esnek ve nemli görünüm için cildin doğal iç kaynaklarını destekler. Devamlı kullanımda, göz çevresi sıkı ve şekilli görünümüne kavuşurken koyu halkalar solgun  görünmeye ve kırışıklıklar azalmaya başlar.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Shiseido ürünü Daha fazla Göz Çevresi Bakımı ürünü