Shiny

Cream Letter Yastık

75.00 TL 52.50 TL (%30 indirim)
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürününüzde yer almasını istediğiniz 1 harf girin.
E-posta HABER VER
Adet:
Adet
SEPETE EKLE BEĞENDİKLERİME EKLE
Üretilebilen harfler: A,B,C,D,E,K,M,N,R,S,Ş,T,Y,Z,O,H,G,İ,F,L

Materyal: Ön yüz Polyester, Arka yüz Keten
Yıkama Talimatları: Makinede tersten yıkanabilir. (Su sıcaklığı 30C’yi geçmemelidir.) Çamaşır suyu - ağartıcı kullanılmaz.Düşük sıcaklıkta tersten ütülenebilir.(Trikloretilen hariç herhangi bir çözeltiyle) Düşük sıcaklıkta kurutma makinesi kullanılabilir.
Boyutları 45x45'tir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde adres sayfasında seçmiş olduğunuz firma ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Değişim ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Shiny ürünü Daha fazla Yastık ürünü