• Shellford's Virtuoso Blend Kahve 250 gr.
  • Shellford's Virtuoso Blend Kahve 250 gr.
Shellford's

Virtuoso Blend Kahve 250 gr.

45.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Öyle bir harman düşünün ki fındık rengi kreması, yoğun gövdesi ve zengin dokusuyla tüm ayırt edici İtalyan espresso standartlarına sahip olsun, öte yandan damakta en ufak bir acılık bırakmasın. Aynı anda hem yoğun hem de tatlı. Kavurma ustalarımızın zarifçe sahneye çıkartmak için çabaladığı Virtuoso, çikolata ve badem notalarına sahip. Çiçeksi tatların da tıpkı bir orkestradaki yaylılar hassasiyetinde eşlik ettiği harman, bitmesini istemeyeceğiniz bir senfoni tadında.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Shellford's ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü