• Shellford's Celestial Jasmine Çay 100 gr.
  • Shellford's Celestial Jasmine Çay 100 gr.
  • Shellford's Celestial Jasmine Çay 100 gr.
Shellford's

Celestial Jasmine Çay 100 gr.

45.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Sri Lanka'nın orta ve yüksek rakımda yetişen, geleneksel metodlar uygulanılarak el ile toplanmış ince ve uzun yeşil çay yapraklarının, yasemin çiçekleri ile harmanlanması ile hazırlanan, yumuşak ve hafif içimli yeşil çay.

 Demleme süresi: 1-3 dk.
 Demleme suyu sıcaklık derecesi: 80-85 200 cl su için 2 gr (bir çay kaşığı) kullanınız.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Shellford's ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü