• Serap Korkmaz Pallino Tray Ege Kahve Marble Büyük
Serap Korkmaz

Pallino Tray Ege Kahve Marble Büyük

430.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
30 cm
Pallino tepsi tamamen doğal malzemeden yapılmış , özel kesim , yuvarlak organik şekli denge ve kontrast ile tasarım ilkelerini taklit ediyor. Zarif renklerle parlak yüzeylerin uyumu, sade ve şık formlarla birleştirilip özgün bir çizgi yakalanmış.Özgün çizgiyi koruyan toplar yuvarlak mermer malzemesinden oluşup aynı malzeme ile iç içe geçerek birbirleri arasındaki entegrasyonu da bizlere gösteriyor .
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Serap Korkmaz ürünü Daha fazla Tepsi ürünü