• Serap Aktuğ Lacivert İnce Dokulu S7 Dikey Kartlık
  • Serap Aktuğ Lacivert İnce Dokulu S7 Dikey Kartlık
Serap Aktuğ

Lacivert İnce Dokulu S7 Dikey Kartlık

90.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
S7 kartlık %100 dana derisi Klasik detaylara sahip kartlık,Özel işlentili dana derisinden elde İstanbul atölyemizde üretildi.Orta göz içi kuzu derisi, 6 kart gözlü ve bakır logo baskılı ve siyah kenar boyamalıdır.
%100 dana derisi Lacivert ince dokulu
10.8/7.3 cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Serap Aktuğ ürünü Daha fazla Cüzdan & Kartvizitlik ürünü