• Selim Baklacı Kenny Sweatshirt
  • Selim Baklacı Kenny Sweatshirt
  • Selim Baklacı Kenny Sweatshirt
Selim Baklacı

Kenny Sweatshirt

280.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Esnek Fitilli (Pamuk içerikli) kumaştan üretilmiş , kapişonlu(fit görünüm) üst. Çift yön açılabilir kemik fermuar ile yaka ve bel açıklığı ayarlanabilir. Gri ipikle dikilmiş ,dikişleri dışarıya(pis dikiş) alınmış çift renk Crop Top.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Selim Baklacı ürünü Daha fazla Sweatshirt ürünü