• Secrid SLIMWALLET INDIGO - 3
  • Secrid SLIMWALLET INDIGO - 3
  • Secrid SLIMWALLET INDIGO - 3
  • Secrid SLIMWALLET INDIGO - 3
Kargo Bedava
Secrid

SLIMWALLET INDIGO - 3

899.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
INDIGO-3 -Secrid Slimwallet, Miniwallet\'a benzer ama çıtçıtlı kapatması yoktur ve daha incedir. Slimwallet, bir ceketin göğüs cebine kolayca sığar. Slimwallet derisi Miniwallet derisinden daha geniş kesilmiştir. Bu, ekstra kartlar, makbuzlar, kartvizitler ve fişler için alan sunar. Slimwallet, bozuk paralar için pek uygun değildir. Kabartmalı 4 kart veya 6 düz kart kapasitesi vardır.-Doğal boya yapılmış, Avrupa sığır derisinden
yüzeyi düzeltilmiş sırçalı deridir. Karakteristik
renk derinliğine sahiptir. ECCO tabakhanes
i bu yenilikçi süreci geliştirmek için iki yılını
verdi. Rengin karakteristik derinliği ve dokusu;
deri doğal indigoya beş kez daldırılarak yaratıldı.
Bu nedenle adı Indigo 5.-68 x 102 x 16 mm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Secrid ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü