• Secrid Slimwallet Crisple Blue Cüzdan
  • Secrid Slimwallet Crisple Blue Cüzdan
Kargo Bedava
Secrid

Slimwallet Crisple Blue Cüzdan

699.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ebatı: 68 x 102 x 16 mm
Secrid Slimwallet, Miniwallet'a benzer ama çıtçıtlı kapatması yoktur ve daha incedir. Slimwallet, bir ceketin göğüs cebine kolayca sığar.
Slimwallet derisi Miniwallet derisinden daha geniş kesilmiştir.
Bu, ekstra kartlar, makbuzlar, kartvizitler ve fişler için alan sunar. Slimwallet, bozuk paralar için pek uygun değildir.

Kabartmalı 4 kart veya 6 düz kart kapasitesi vardır.
Anilin boya yapılmış, Avrupa sığır derisinden yüzeyi düzeltilmiş sırçalı deridir.
 İnce Crisple baskı kabartmalı bu deri, çizilme ve lekelenmelere dayanıklı olması için derinlemesine renklendirilmiştir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Secrid ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü