• Secrid Miniwallet Perforated  Cognac Cüzdan
  • Secrid Miniwallet Perforated  Cognac Cüzdan
  • Secrid Miniwallet Perforated  Cognac Cüzdan
  • Secrid Miniwallet Perforated  Cognac Cüzdan
Kargo Bedava
Secrid

Miniwallet Perforated Cognac Cüzdan

699.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ebatı: 65 x 102 x 21 mm
Secrid Miniwallet, çok fonksiyonlu güvenli bir cüzdandır.
Cardprotector'daki kartlara ek olarak iç kısım birkaç kart, kağıt para, makbuz, kartvizit ve biraz bozuk para için alan sunar. Miniwallet çıtçıtlı kapatması nedeniyle taşıması kolaydır.
Kabartmalı 4 kart veya 6 düz kart kapasitesi vardır.
Klasik sürücü eldiveni ilhamlı. Bu çok yönlü tasarım ürünü abartısız bir klasik haline getirirken aynı zamanda kavrayış ve dokunsallık sağlar.

Düzeltilmiş sırçalı deri
*Klasik Brogue yenilikle buluşuyor
*Avrupa sığır derisi
*Hollanda'da üretilmiştir
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Secrid ürünü Daha fazla Cüzdan ürünü