X
  • Sauca Collection Bali /Wayan Yağlıboya 1
Sauca Collection

Bali /Wayan Yağlıboya 1

2,500.00 TL
875.17 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ebat:60*90cmBali koleksiyonı : Balili bir sanatçı olan Suzanna\'nın resimlerine ilk Kuala Lumpur\'da rastladık. Çok beğendik ama sanatçı Balili olduğu için kendiyle tanışmadan resimlerni almak istemedik. Bali\'de atölyesini bulduk ve tanıştık. Bizi evinde ağırladı,ailesiyle sohbet ettik. Resimlerinde barışı ve içsel dinliği ifade ettiği için çok etkilendik. Amerika,İsviçre, Almanya, Danimarka, Avusturya gibi dünyanın birçok ülkesinde sergileri olan Bali kültüründen dünyaya açılmış bir sanatçı.

Bu ürün Lidyana adına Sauca Collection tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Sauca Collection tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Sauca Collection ürünü Daha fazla Resim & Tablo ürünü