X
  • Sauca Collection Bali/Nanag Yağlıboya
Sauca Collection

Bali/Nanag Yağlıboya

2,800.00 TL
980.19 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ebat:Balili kadınlar / Bali halkı üç ana prensip üzerine yaşamlarını sürdürürler. Bunlar basit prensiplerdir. Tanrı ve insanlar arasındaki bağı, insan ve insan arasındaki bağı, insan ve doğa arasındaki bağı onurlandırarak yaşamak. Doğaya olan sevgi ve saygı, bu renkli ve muhteşem yaşam tarzının, dinin ve ruhani oluşumun en belirgin sembolleridir. Hayata, doğaya, insanlığa ve spiritüel inançlarına günlük hayatlarında yer vererek tapınaklarda, mağazalarda, otellerde, evlerde ve işte adaklar adayarak taçlandırırlar.

Bu ürün Lidyana adına Sauca Collection tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Sauca Collection tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Sauca Collection ürünü Daha fazla Resim & Tablo ürünü