X
  • Sampure Minerals Mineral Doğal Oje - Maroon
  • Sampure Minerals Mineral Doğal Oje - Maroon
Sampure Minerals

Mineral Doğal Oje - Maroon

149.00 TL 131.12 TL (%12 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Breathable selüloz içeriği ile tırnağınıza hava aldırır, sararmasını engeller. 7-FREE formülasyonu ile hassas kişilerin ve hamilelerin kullanımına uygundur. Mika bazı sayesinde tırnak ucu aşınmasına dayanıklı formüle sahiptir, uzun süreli kalıcıdır. Yoğun pigmentlidir, tek katta dahi tırnak yüzeyini parlak, pürüzsüz ve kusursuz bir şekilde kaplar. Geniş ve yassı fırçası ile kolay bir uygulama sağlar. Paraben, gluten, silikon, ftalat, toluen, parfüm, TPHP, formaldehid ve türevlerini içermemektedir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Sertifikaları: Vegan, Cruelty Free, Helal Ağırlık: 11 ml Ağırlık: 11 ml
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Sampure Minerals ürünü Daha fazla Oje ürünü