• Sample999 Kurukafa İşlenmiş Siyah Erkek T-Shirt
  • Sample999 Kurukafa İşlenmiş Siyah Erkek T-Shirt
Sample999

Kurukafa İşlenmiş Siyah Erkek T-Shirt

240.00 TL 119.00 TL (%50 indirim )
%100 Pamuk Kumaş.Desen;dijital baskı,lazer kesim ve nakış tekniği ile uygulanmıştır.Ürün kalıbı unisextir.Model Boy:191cm Ürün Bedeni:L.Ürün ile gönderilen 'Yıkama Talimatına' uyulduğu takdirde uzun yıllar giyilebilir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Sample999 ürünü Daha fazla Tişört ürünü