• Rue LUREX RİPLİ TRİKO
  • Rue LUREX RİPLİ TRİKO
  • Rue LUREX RİPLİ TRİKO
  • Rue LUREX RİPLİ TRİKO
Rue

LUREX RİPLİ TRİKO

279.00 TL 140.00 TL (%50 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Lurex Ripli Triko uzun kollu, dirsekten itibaren ince volanlarla hareketlendirilen romantik bir bluz. Hafif açık yakaya sahip bluz, günlük kombinlerinizde de ofis kombinlerinizde de kullanabileceğiniz casual bir model. %80 VISCON %20 PESS
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Rue ürünü Daha fazla Kazak ürünü