• Rue Denim Görünümlü, Kuplu Büstiyer BEJ
  • Rue Denim Görünümlü, Kuplu Büstiyer BEJ
  • Rue Denim Görünümlü, Kuplu Büstiyer BEJ
  • Rue Denim Görünümlü, Kuplu Büstiyer BEJ
  • Rue Denim Görünümlü, Kuplu Büstiyer BEJ
Rue

Denim Görünümlü, Kuplu Büstiyer BEJ

289.00 TL 116.00 TL (%60 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Denim Görünümlü Büstiyer Modelleri özellikle Casual Giyimin En önemli Parçalarından Birisi. Denim Görünümlü Kuplu Modeli Jean Pantolonlarla Giyerek Double Denim İmajını Da Yakalayabilirsiniz. Modeli Ayrıca İnce Topuklu şık Bir Ayakkabıyla Da Tamamlayarak, şıklığınıza şıklık Katmanız Mümkün. Büstiyere Ayrıca şık Bir Clutch Da çok Yakışacaktır. Aklınızda Bulunsun. %100 Polyester
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Rue ürünü Daha fazla Büstiyer ürünü