RORU Concept Moon Series Mikrofiber Yoga Matı Lotus 3mm - Sarı
RORU Concept Moon Series Mikrofiber Yoga Matı Lotus 3mm - Sarı
Roru Concept
RORU Concept Moon Series Mikrofiber Yoga Matı Lotus 3mm - Sarı
999₺
799.90₺-%19.92
Kargoya teslim süresi 2 iş günüdür.
Ürün Detayı
Roru Concept Moon Series Mikrofiber Yoga Matı
• Özellikle elleri terleyen kişilere uygundur. Yoğun terleyen eller ve ayaklar için üretilmiştir, mat yüzeyindeki nem arttıkça matın tutuculuğu ve kaydırmazlığı artar.• Mikrofiber havlu kaplı yüzeyi sayesinde özellikle elleri terleyen kişilerin mattan kayma sorununa çözüm olur.• Matınızın üzerine ayrıca havlu sermenize gerek kalmaz.• Havlu yüzeyi temizlenebilir özelliktedir. Nemli bezle silinerek temizlenebilir. Ayrıca yoğun terleme durumlarında hassas programda çamaşır makinasında, sıktırma yapılmadan yıkanabilir.• Kaydırmaz doğal kauçuk alt yüzeyi ile yoga matlarımız yoga esnasında zemin üzerinde kaymaz, bu sayede büyük rahatlık sağlar.• Matın üst yüzeyinin yumuşak ve doğal hissi vardır.• Gunes ve ay yogasi olarak da bilinen Hatha yoga gelenegine uygun goz yormayan huzur ve dengeyi destekleyen tasarımlarla hazırlanmıştır.
 
Yoga Matı Ölçüleri: 173 x 62 cmKalınlığı: 3 mmMateryal: Üst yüzey Mikrofiber kaplama, Alt katman %100 doğal kauçukAğırlık: 2.3 kg
 
Temizleme Önerisi:Nem ile aktive olan ve özellikle terleyen elleri kaydırmadan tutan üst yüzey teknolojisi sayesinde, yoga padinizin üzerinden kaymanızı engeller. Bu sayede, yoga esnasında yaşanan omuz eklemi hasarlarını ve kalça eklemi hasarlarını engeller. Çoğunlukla yoga uzmanlarının ve uzun süredir yoga asanaları ile uğraşan öğrencilerin tercihidir. Nem ile çalışan üst yüzey teknolojisi sayesinde, ellerinizdeki nem ile beraber mata daha çok köklenmenize yardımcı olur. Nem, matın üzerinde iz bırakabilir fakat kuruduktan sonra bu izler kaybolur.Yağlı kremler, makyaj malzemeleri ve yağlı ciltler mat üzerinde lekelenmelere sebep olabilir. Böyle bir durumda padinizi az nemlendirilmiş bez ile silip kurumaya bırakmanızı öneririz. Ayrıca yoğun terleme durumlarında hassas programda çamaşır makinasında, sıktırma yapılmadan yıkanabilir. Kullanımdan dolayı oluşan bu izler silinse bile, bazı mat renklerinde hafif iz kalabilir, kalıcı olabilir. Bu durum normaldir, lekelenme dolayısı ile ürün iadesi kabul edilmez.Matınız Size Özel İzler Taşır:Padiniz yoğun pratik ile beraber, üzerinde sadece sizin kullanımınız ile beliren yoga pratiğinizin izlerini taşıyabilir. Bu eşsiz izleri gidermeye çalışmak yerine pratiğinize yön veren bir kılavuz olarak kullanabilirsiniz.
Yoga Matınızı Saklama Şekli:• Yoga matınızın daha uzun ömürlü olması için, yoga pratiği sonrasında matınızı hemen rulo yapıp kaldırmamalı, havalandırıp nemin çıkasını sağlamalısınız.• Temizlerken hafif nemli bez ile silip, kurumaya bırakabilirsiniz. Temizliğinde kimyasal / yağ vb. içermeyen ürünleri tercih etmelisiniz.• Kaydırmaz yüzeyleri üst üste getirerek iki veya dörde katlamayınız, rulo yaparak saklayınız.• Çok kuru veya rutubetli ortamlarda saklamanız, kapalı bagajda veya kalorifer yakınında uzun süre tutmanız matınızın ömrünü kısaltacaktır.• Direkt güneş ışığına, rutubete ve ısıya maruz bırakmadan saklayınız.• Kullanırken pürüzlü yüzeylerin üzerinde kullanmayınız.• Hassas üst yüzeyi evcil dostlarımızı tarafından tahrip edilmeye müsaittir, daha uzun ömürlü olması için matınızı korumanızı öneririz.
 
Paket Açılımı Hakkında Önemli Uyarı:Tüm matlarımız, fabrika çıkışında kalite kontrolünden geçer.Ürününüzü hassas yüzeyine zarar gelmeyecek şekilde ve keskin alet kullanmadan açmanızı öneririz. Paket açılımında zarar görmüş ürünlerin iadesi, kullanıcı hatası sebebiyle kabul edilememektedir.
 EKSTRA UZUN VE GENİŞ ALAN
 

TOXIC-FREE
X

FITNESS UYGUNLUĞU
X

YOGA UYGUNLUGU
X

PILATES UYGUNLUGU
X

EV KULLANIMI
X

STÜDYO KULLANIMI
X

SEYAHAT KOLAYLIĞI
X

ECO-FRIENDLY
X

KURU ELDE KAYDIRMAZLIK
 

AZ/ORTA TERDE KAYDIRMAZLIK
 

ÇOK TERDE KAYDIRMAZLIK
X
 

Bu ürün Lidyana adına Roru Concept tarafından gönderilecektir.

Teslim ve İade Koşullarını görmek için tıkla.

İncelediğin Ürünler