X
  • Roru Concept Mikrofiber Kaplama Doğal Kauçuk Yoga Mat
  • Roru Concept Mikrofiber Kaplama Doğal Kauçuk Yoga Mat
  • Roru Concept Mikrofiber Kaplama Doğal Kauçuk Yoga Mat
  • Roru Concept Mikrofiber Kaplama Doğal Kauçuk Yoga Mat
Roru Concept

Mikrofiber Kaplama Doğal Kauçuk Yoga Mat

399.00 TL
139.68 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
*Microfiber Kaplama Özel Tasarım Doğal Kauçuk Yoga Matı * Ayın hareketlerinden esinlenilerek tasarlamış Moon Series ile bu sezon Asya çiçeklerinin sıcaklığını hisset. *Havlu sermeye gerek kalmadan egzersiz yapılmasını sağlar. * Yumuşak ve doğal bir his verir. * Silinerek temizlenebilir. * 3mm kalınlık.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Roru Concept ürünü Daha fazla Kondisyon Bisikleti ürünü