X
  • Roberto Cavalli Parfüm Roberto Cavalli Paradise Found Edp 50 Ml Kadın Parfüm
Roberto Cavalli Parfüm

Roberto Cavalli Paradise Found Edp 50 Ml Kadın Parfüm

708.00 TL 394.12 TL (%44 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Gözlerini kapat. Egzotik, büyüleyici ve rüya gibi bir dünya seni bekliyor.

Doğanın duyuları bastırdığı yemyeşil vahşi bir dünya...

Roberto Cavalli tutku ve zevk arayan herkesi Paradise Found’un yemyeşil, gerçeküstü bahçesine kaçmaya davet ediyor.

Usta parfümcü Emilie Coppermann tarafından bestelenen Paradise Found Women Edp; pembe biber, portakal çiçeği ve beklenmedik palmiye yapraklarının parlak üst notaları ile açılan lüks çiçeksi bir koku.

Kalbindeki frangipani, portakal ve yasemin çiçeklerini, duyusal ve kıymetli sandal ağacı tabanıyla zenginleştiriyor.

Paradise Found Women büyüleyici imza kokusu ile iz bırakıyor.

Eflatun renkteki tamamen parlatılmış şişe, hem değerli hem de gizemli olan ametist jeotlarlardan ilham alınarak tasarlandı.

Sütun şeklindeki şişe kapakları Las Pozas Bahçeleri'nin çarpıcı mimarisine atıfta bulunurken, şişe kapağının altındaki oyulmuş yılan figürü ise Roberto Cavalli'nin DNA'sından izler taşıyor.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Roberto Cavalli Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü