X
  • Rea Hasır Çiçek Desenli Clutch Çanta
Rea

Hasır Çiçek Desenli Clutch Çanta

250.00 TL
87.52 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Dış malzeme: Sentetik Hasır/Rafya.
Nakış: İthal İplik.
İç Astar: %100 Coton+deri etiket.
Fermuar: Metal Diş
Doğal hasır görünümünde rafya dış yüzey, ince nakış detaylarının çalışılmasında son derece uygun bir malzemedir. İpek iplik tuşesinde ithal ipler ile nakışlar işlenmiştir. Bazı desenlerde metalize iplikler ve özel nakış teknikjleri kullanılmış ve her biri özenle işlenmiştir. Metalize pırıltılar desenlerimize ayrı bir çekicilik vermektedir. İç astar %100 coton kumaştandır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Rea ürünü Daha fazla Plaj Çantası ürünü