• Razer RAZER RAIJU GAMEPAD PS4 PC
  • Razer RAZER RAIJU GAMEPAD PS4 PC
Razer

RAZER RAIJU GAMEPAD PS4 PC

1,100.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
İş konsol oyunculuğuna geldiğinde kontrolcünüz sahip olduğunuz en önemli silahtır. PlayStation®4 için Razer Raiju'nun her bir bileşeni size mümkün olan tüm rekabet avantajını kazandırmak için optimize edilmiştir - dört ek programlanabilir düğmeden kontrolcünün ağırlığı ve şekline ve hatta Hızlı Kontrol Paneline kadar. İnanılmaz dayanıklı malzemelerden üretilen ve esporcular tarafından sıkı biçimde test edilen bu rakipsiz kontrolcü ile oyuna damganızı vuracaksınız. SİSTEM GEREKSİNİMLERİ PlayStation®4 / PC (Windows 7 veya daha yenisi) Boş USB girişi PAKET İÇERİĞİ PS4® için Razer Raiju Oyun Kontrolcüsü Taşıma kabı Tornavida Çıkarılabilir, örülü fiber kablo 2 analog kol başlığı Önemli Ürün Bilgisi Rehberi
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Razer ürünü Daha fazla Teknoloji ürünü