• 34 VK Design Queen of My Heart Party Favors 6’lı Peçetelik
  • 34 VK Design Queen of My Heart Party Favors 6’lı Peçetelik
34 VK Design

Queen of My Heart Party Favors 6’lı Peçetelik

44.80 TL 64.00 TL %30 indirim
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Ürün Detay
Keçe ve Metal 
Kırmızı Keçe, bakır ve gümüş renkli metal parçalar
El Yapımı, Anahtarlık olarak da kullanılabilir.
Sınırlı sayıda üretilmiştir.
Uzunluk: 7 cm
Deniz suyu ve parfümle temas etmemesi ürünün ömrünü uzatır. Rutubetsiz yerde muhafaza ediniz.

Tasarımcı Hakkında

34 VK Design Studio by Verda Kayhan, lise ve üniversite eğitimini Amerika'da tamamlayıp "Reklam Sanatçısı & Grafik Tasarımcı" ünvanlarıyla Türkiye'ye döndü. Eğitimini, hiperaktivitesini, hayalgücünü, ideallerini birleştirip 34VK Tasarım Atölyesi'ni kurdu. İstanbul'a olan gönül bağıyla, nadir malzemelere olan düşkünlüğünü harmanlayınca ortaya geniş bir koleksiyon çıktı.

4 yılı aşkın süredir kişisel aksesuarlarıyla Amerika, Hollanda ve Türkiye'de konsept mağazalarda yerini aldı. Sınırlı sayıda, çok fonksiyonlu takılar üretmeye başladı. Bileklik olarak aldığınız ürünü çanta süsü veya kolye olarak da kullanabiliyorsunuz. Hatta bir kitap ayracının aynı zamanda anahtarlık olabileceğini göreceksiniz. 34 VK Tasarım Atölyesi ürünleri sektöründe lider pek çok dergide yer aldı. 34VK %100 elde üretilen, çevredostu ürünleriyle farklılığının farkında olanlara hitap ediyor.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla 34 VK Design ürünü Daha fazla Bikini Üst ürünü