• Quaje Jewelry Quaje Damla Sedef Halka Küpe
  • Quaje Jewelry Quaje Damla Sedef Halka Küpe
  • Quaje Jewelry Quaje Damla Sedef Halka Küpe
Quaje Jewelry

Quaje Damla Sedef Halka Küpe

360.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Koleksiyonunun her bir parçası geometrik evrenimizin en temel şekillerinin farklı düzlemlerde bir araya gelmesi ile oluşturuldu… Boyutlar arasında yolculuğa ve hacimli hatlar ile kendinden emin bir şıklık rotasına hazır olun...
22K Altın Kaplama, Sedef & Beyaz akik doğal taş, Metalik pamuk-ipek karışımlı şerit, Pimli Küpe El yapımı *Parfüm,krem, çamaşır suyu vb deterjanlar ile temasından kaçınılmalıdır.
Renk: white
6,5 cm x 6,5 cm
Taş Çeşidi: Sedef, Beyaz Akik
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Quaje Jewelry ürünü Daha fazla Küpe ürünü