X
  • Pure Module HELİKOPTER FOTOĞRAF ÇERÇEVE - MOR
  • Pure Module HELİKOPTER FOTOĞRAF ÇERÇEVE - MOR
Pure Module

HELİKOPTER FOTOĞRAF ÇERÇEVE - MOR

215.00 TL
75.26 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 20 İŞ GÜNÜDÜR.
Dekoratif ahşap fotoğraf çerçevelerimizi arkasındaki metal askı aparatıyla ya da çift taraflı bantla duvara asabilirsiniz. Çerçevelerimiz el yapımıdır. Fabrikasyon olmadığından doku, renk ve benzeri detaylarda farklılık gösterebilmektedir. En: 29,2 cm, Boy: 30 cm, Kalınlık: 1,7 cm Fotoğraf çerçeveleri E1 sertifikalı ahşaptan üretilmekte ve EN71-3 sertifikalı su bazlı astar, boya ve cila ile boyanmaktadır. Bebek ve çocuklarınızın odasında güvenle kullanabilirsiniz. Fotoğraf önünde asetat kullanılmıştır. Çerçeve arkasında metal askı aparatı bulunmaktadır. •Ürününüzü ıslatmayın. Kuru bir bezle silebilirsiniz. •Ürünü doğrudan güneş ışığında bırakmayınız. Renk değişimine neden olabilir. •Ürün yanıcı olduğundan ateşe ya da ısı yayan cihazların yakınına asmayınız. •Fotoğraf çerçevesini deprem anında düşebileceğini öngörerek bebeğinize/çocuğunuza uyurken zarar vermeyecek yerde konumlandırınız. •Ahşap fotoğraf çerçevesi oyuncak değildir. Sivri köşeleri bebeğinize/çocuğunuza zarar verebileceğinden çerçeveyi oyuncak olarak vermeyiniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Pure Module ürünü Daha fazla Çerçeve ürünü