X
  • Pure Module BULUT AHŞAP BLOK TAKIMI
  • Pure Module BULUT AHŞAP BLOK TAKIMI
  • Pure Module BULUT AHŞAP BLOK TAKIMI
Pure Module

BULUT AHŞAP BLOK TAKIMI

89.00 TL
31.16 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 20 İŞ GÜNÜDÜR.
Ahşap bulut blokları 6 parçadan oluşmaktadır. Bulut ahşap bloklarımızı çift taraflı bantla duvara asabilirsiniz. Ahşap bloklarımız el yapımıdır. Fabrikasyon olmadığından doku, renk ve benzeri detaylarda farklılık gösterebilmektedir. En: 24,5 cm, Boy: 11,0 cm, Kalınlık: 0,8 cm En: 24,0 cm, Boy: 14,8 cm, Kalınlık: 0,8 cm En: 18,2 cm, Boy: 13,7 cm, Kalınlık: 0,8 cm En: 12,0 cm, Boy: 8,0 cm, Kalınlık: 0,8 cm En: 12,0 cm, Boy: 7,2 cm, Kalınlık: 0,8 cm En: 6,0 cm, Boy: 3,6 cm, Kalınlık: 0,8 cm Ahşap bloklar E1 sertifikalı Mdf'den üretilmekte ve EN71-3 sertifikalı su bazlı astar ve boya ile boyanmaktadır. Bebek ve çocuklarınızın odasında güvenle kullanabilirsiniz. Ağırlığına göre bazı ahşap blokların arkasında metal askı aparatı bulunmaktadır. Bazıları ise çift taraflı bantla sunulmaktadır. •Ürününüzü ıslatmayın. Kuru bir bezle silebilirsiniz. •Ürünü doğrudan güneş ışığında bırakmayınız. Renk değişimine neden olabilir. •Ürün yanıcı olduğundan ateşe ya da ısı yayan cihazların yakınına asmayınız. •Ahşap blokların deprem anında düşebileceğini öngörerek bebeğinize/çocuğunuza uyurken zarar vermeyecek yerde konumlandırınız. •Ahşap bloklar oyuncak değildir. Sivri köşeleri bebeğinize/çocuğunuza zarar verebileceğinden çerçeveyi oyuncak olarak vermeyiniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Pure Module ürünü Daha fazla Duvar Dekorasyonu ürünü