X
  • Proraso Proraso Vintage Set Tıraş Seti Yeşil Çay
Proraso

Proraso Vintage Set Tıraş Seti Yeşil Çay

199.00 TL 190.99 TL (%4 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Geleneksel tıraşı seven erkekler için en mükemmel hediye. Vintage metal kutusunda:</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>1)&nbsp;Proraso Tıraş Öncesi Krem Yeşil Çay Ve Yulaf Özlü 100 ml: </FONT> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Hassas ciltlere uygun, cildi yumuşatır, tıraş öncesi ve sonrası için korur. Yanma ve kızarıklıkların iyileşmesine yardımcı olur. Hassas ciltlere uygundur. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>YEŞİL ÇAY: Doğal bir antioxidandır, polyphenols ve mineral açısından çok zengindir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>YULAF ÖZLÜ: Cildi nemlendirir, yumuşatır ve pH dengesini bozmaz.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; Cildi ıslatın ve Proraso tıraş öncesi kremi sürün, dairesel hareketlerle sakalınıza masaj yapın. Sonra tıraş sabunu veya kremi ile köpürtün.</FONT></DIV></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>2)&nbsp;Proraso Tıraş Kremi Yeşil Çay Ve Yulaf Özlü 150 ml: </FONT> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Sıcak üretim tekniği ile üretilmekte olan Tıraş Kremi olgunlaşması için 3 gün beklenmektedir. Böylelikle yoğun ve kremsi bir sabun haline gelip Proraso Tıraş fırçası yardımıyla zengin ve yumuşak bir&nbsp; köpük oluşuyor.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Yeşil Çay; Hassas ciltler için. Yanma ve kızarıklık önleyici.&nbsp; İçeriğindeki yeşil çay doğal bir antioxidandır, polyphenols ve mineral açısından çok zengindir. Ayrıca yulaf özü ile cildi nemlendirir, yumuşatır ve pH dengesini bozmaz.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; 2 cm kadar tıraş kremini nemli bir fırçanın ortasına sıkın, dairesel hareketlerle yumuşak, yeterli köpük oluşuncaya kadar yüzünüze uygulayın.&nbsp; Bu sakalınızı yumuşatıp tıraş öncesi iyi bir hazırlık olacak.</FONT></DIV></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>3)&nbsp;Proraso Tıraş Sonrası Balsam Yeşilçay ve Yulaf Özlü 100 ml: </FONT> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Hassas ciltlere uygundur. Tıraş sonrası cildi yumuşatır ve korur.&nbsp; Koruma ve nemlendirme etkisi ile balmın ferahlatıcı ve yumuşatıcı etkisi bir aradadır. Hassas ciltlere uygun, alkol, paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>YEŞİL ÇAY: Natural bir antioxidandır, polyphenols ve mineral açısından çok zengindir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>YULAF ÖZLÜ: Cildi nemlendirir, yumuşatır ve pH dengesini bozmaz.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanımı; Yüzünüzdeki tıraş ettiğiniz bölgeye elinizle dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulayın.</FONT></DIV></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü