X
  • Proraso Proraso Vintage Set Tıraş Seti Sandal Ağacı
Kargo Bedava
Proraso

Proraso Vintage Set Tıraş Seti Sandal Ağacı

İlk yorumu sen yap.
199.00 TL 190.99 TL (%4 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Geleneksel tıraş seven erkekler için en mükemmel hediye. Vintage metal kutu içerisinde;&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>1)&nbsp;Proraso Tıraş Öncesi Kremi Sandal Ağacı Özlü 100 ml:&nbsp; </FONT> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kuru ve sert sakallar için uygun, en iyi ve konforlu tıraş için sakalı yumuşatarak hazırlar. Cildi yumuşatır ve korur. Kuru ve Sert sakallar için uygundur. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>SHEA BUTTER: Cildi yumuşatır ve esneklik sağlar.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>SANDAL AĞACI YAĞI: İyileştirir ve yatıştırır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; Cildi ıslatın ve Proraso tıraş öncesi kremi sürün, dairesel hareketlerle sakalınıza masaj yapın. Sonra tıraş sabunu veya kremi ile köpürtün.</FONT></DIV></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>2)&nbsp;Proraso Tıraş Kremi Sandal Ağacı Özlü 150 ml: </FONT> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Sıcak üretim tekniği ile üretilmekte olan Tıraş Kremi olgunlaşması için 3 gün beklemektedir. Böylelikle yoğun ve kremsi bir sabun haline gelip Proraso Tıraş fırçası yardımıyla zengin ve yumuşak bir köpük oluşturur. Sandal Ağacı nemlendirici ve besleyicidir</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kalın, sert sakallara uygundur. Kuru cildi iyileştirir ve tahrişten korur. Paraban, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>SHEA BUTTER: Cildi yumuşatır ve esneklik sağlar.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>SANDAL AĞACI YAĞI: İyileştirir ve yatıştırır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım:</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>2 cm kadar tıraş kremini nemli bir fırçanın ortasına sıkın, dairesel hareketlerle yumuşak, yeterli köpük oluşuncaya kadar yüzünüze uygulayın. Bu sakalınızı yumuşatıp tıraş öncesi iyi bir hazırlık olacak.</FONT></DIV></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>3)&nbsp;Proraso Tıraş Sonrası Losyon Sandal Ağacı 100 ml: </FONT> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Proraso aftershave Losyon geleneksel yöntemlerle formüle edilmiştir.&nbsp; Doğal içerikler kullanılarak, ciltte serinletici ve ferah bir tonik etkisi oluşturur. Sandal ağacı yağı ve Shea butter cildi yumuşatır, iyileştirir ve yatıştırır. Tüm sakal ve cilt için kullanımı uygundur. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanımı; Yüzünüzdeki tıraş ettiğiniz bölgeye elinizle dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulayın.</FONT></DIV></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü