X
  • Proraso Proraso Vintage Set Tıraş Seti Okaliptus
  • Proraso Proraso Vintage Set Tıraş Seti Okaliptus
Kargo Bedava
Proraso

Proraso Vintage Set Tıraş Seti Okaliptus

İlk yorumu sen yap.
199.00 TL 190.99 TL (%4 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Proraso vintage set / Okaliptus</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Geleneksel tıraşı seven erkekler için en mükemmel hediye. Vintage metal kutu içerisinde:</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>1)&nbsp;Proraso Tıraş Öncesi Kremi Okaliptus Yağı Özlü 100 ml: </FONT> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>İtalyan berberlerin üç kuşaktır tercihidir. Tüm sakal ve cilt için uygundur. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez. Mükemmel bir tıraş için, tıraş öncesi sakalı yumuşatır ve cildi korur.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>OKALİPTÜS YAĞI: Canlandırır, iyileştirir.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>MENTOL: Serinletir ve canlandırır.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; Cildi ıslatın ve Proraso tıraş öncesi kremi sürün, dairesel hareketlerle sakalınıza masaj yapın. Sonra tıraş sabunu veya kremi ile köpürtün.</FONT></DIV></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>2)&nbsp;Proraso Tıraş Kremi Okaliptus Yağı Özlü 150 ml: </FONT> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Serinlik ve ferahlık; Üç kuşak boyunca İtalyanların tercihi, mükemmel klasik bir tıraş için, konsantre kremsi sabun kusursuz bir seçim. Tüm sakal ve cilt için uygundur. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.&nbsp;&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>OKALİPTÜS YAĞI: Canlandırır, iyileştirir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>MENTOL: Serinletir ve canlandırır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; 2 cm kadar tıraş kremini nemli bir fırçanın ortasına sıkın, dairesel hareketlerle yumuşak, yeterli köpük oluşuncaya kadar yüzünüze uygulayın.&nbsp; Bu sakalınızı yumuşatıp tıraş öncesi iyi bir hazırlık olacak.</FONT></DIV></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>3)&nbsp;Proraso Tıraş Sonrası Balsam Okaliptus Özlü 100 ml: </FONT> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Tıraş sonrası Balsam - Okaliptus Özlü</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Geleneksel yöntemlerle, doğal içerikler kullanılarak formüle edilmiştir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Ciltte serinletici ve ferah bir tonik etkisi oluşturur. Tıraş sonrası cildinizi yatıştırır, korur ve nem sağlar. Aynı zamanda kremsi ve yağsız formülü ile cildi besler. Tüm cilt tipleri için uygundur. Alkol içermez.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Okaliptus yağı canlandırır, Mentol; serinletir ve canlandırır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Yüzünüzdeki tıraş ettiğiniz bölgeye elinizle dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.</FONT></DIV></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü