X
  • Proraso Proraso Tıraş Sonrası Balsam Okaliptus Özlü 100 ml
Proraso

Proraso Tıraş Sonrası Balsam Okaliptus Özlü 100 ml

99.00 TL 94.96 TL (%4 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Tıraş sonrası Balsam - Okaliptus Özlü</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Geleneksel yöntemlerle, doğal içerikler kullanılarak formüle edilmiştir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Ciltte serinletici ve ferah bir tonik etkisi oluşturur. Tıraş sonrası cildinizi yatıştırır, korur ve nem sağlar. Aynı zamanda kremsi ve yağsız formülü ile cildi besler. <BR>Tüm cilt tipleri için uygundur. Alkol içermez.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Okaliptus yağı canlandırır, Mentol; serinletir ve canlandırır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uygulama:</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Yüzünüzdeki tıraş ettiğiniz bölgeye elinizle dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü