X
  • Proraso Proraso Tıraş Sonrası Balm 25 ml+Tıraş Öncesi Kremi Okaliptus Özlü 15 ml+Okaliptus Tıraş Kremi 10 ml
Proraso

Proraso Tıraş Sonrası Balm 25 ml+Tıraş Öncesi Kremi Okaliptus Özlü 15 ml+Okaliptus Tıraş Kremi 10 ml

69.12 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Proraso Tıraş Sonrası Balm 25 ml</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri></FONT>&nbsp;</DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Hassas ciltlere uygundur. Tıraş sonrası cildi yumuşatır ve korur.&nbsp; Koruma ve nemlendirme etkisi ile balmın ferahlatıcı ve yumuşatıcı etkisi bir aradadır. Hassas ciltlere uygun, alkol, paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>YEŞİL ÇAY: Natural bir antioxidandır, polyphenols ve mineral açısından çok zengindir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>YULAF ÖZLÜ: Cildi nemlendirir, yumuşatır ve pH dengesini bozmaz.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanımı; Yüzünüzdeki tıraş ettiğiniz bölgeye elinizle dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulayın.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri></FONT>&nbsp;</DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Proraso Tıraş Öncesi Kremi Okaliptus Özlü 15 ml&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri></FONT>&nbsp;</DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>İtalyan berberlerin üç kuşaktır tercihidir. Tüm sakal ve cilt için uygundur. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez. Mükemmel bir tıraş için, tıraş öncesi sakalı yumuşatır ve cildi korur.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>OKALİPTÜS YAĞI: Canlandırır, iyileştirir.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>MENTOL: Serinletir ve canlandırır.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; Cildi ıslatın ve Proraso tıraş öncesi kremi sürün, dairesel hareketlerle sakalınıza masaj yapın. Sonra tıraş sabunu veya kremi ile köpürtün.</FONT></DIV></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri></FONT>&nbsp;</DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Proraso Okaliptus Tıraş Kremi 10 ml</FONT></DIV> <DIV><FONT face=Calibri><BR><FONT size=2></FONT></FONT></DIV> <DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Serinlik ve ferahlık; Üç kuşak boyunca İtalyanların tercihi, mükemmel klasik bir tıraş için, konsantre kremsi sabun kusursuz bir seçim. Tüm sakal ve cilt için uygundur. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.&nbsp;&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>OKALİPTÜS YAĞI: Canlandırır, iyileştirir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>MENTOL: Serinletir ve canlandırır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; 2 cm kadar tıraş kremini nemli bir fırçanın ortasına sıkın, dairesel hareketlerle yumuşak, yeterli köpük oluşuncaya kadar yüzünüze uygulayın.&nbsp; Bu sakalınızı yumuşatıp tıraş öncesi iyi bir hazırlık olacak.</FONT></DIV><BR></DIV> <DIV><FONT face=Calibri><BR><FONT size=2></FONT></FONT></DIV><BR></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü