X
  • Proraso Proraso Tıraş Sabunu Sandal Ağacı Ve Shea Yağı 150 ml
Proraso

Proraso Tıraş Sabunu Sandal Ağacı Ve Shea Yağı 150 ml

47.50 TL 45.35 TL (%5 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Sıcak üretim tekniği ile üretilmekte olan Tıraş sabunu olgunlaşması için 10 gün küçük partiler halinde ısısı ayarlanmış olan bir odada bekletiliyor. <BR>Zaman içerisinde nem buharlaşıyor. <BR>Ürün daha katı ve yoğun bir kıvama geliyor. Kalın, sert sakallara uygun. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez. <BR>Kuru cildi tıraş öncesi ve sonrası yatıştır, tahrişten korur.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>SHEA BUTTER: Cildi yumuşatır ve esneklik sağlar.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>SANDAL AĞACI YAĞI: İyileştirir ve yatıştırır.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; Tıraş fırçasını ıslatın ve dairesel hareketlerle sabunun üstüne sürün. <BR>Yumuşak ve yeterince köpük oluştuktan sonra sakalın üstüne sürün ve tıraşınıza başlayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü