• Proraso Proraso Tiraş Sabunu Okaliptus Yaği 150 Ml
Proraso

Proraso Tiraş Sabunu Okaliptus Yaği 150 Ml

39.00 TL 36.00 TL (%8 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Sıcak üretim ile yapılmakta olan Tıraş sabunu olgunlaşması için 10 gün küçük partiler halinde ısısı ayarlanmış olan bir odada bekletiliyor. Zaman içerisinde nem buharlaşıyor, ürün daha katı ve yoğun bir kıvama geliyor. Proraso Tıraş fırçası yardımıyla zengin ve yumuşak bir köpük oluşturur ve proraso günlük tıraşı nazikçe keyifli bir ritüel haline dönüştürür. Bütün cilt tipleri için uygun ve tüm sakal ve cilt için uygulanabilir. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez. OKALİPTÜS YAĞI: Canlandırır, iyileştirir MENTOL: Serinletir ve canlandırır. Kullanım; Tıraş fırçasını ıslatın ve dairesel hareketlerle sabunun üstüne sürün. Yumuşak ve yeterince köpük oluştuktan sonra sakalın üstüne sürün ve tıraşınıza başlayın. İtalyan berberlerin üç kuşaktır tercihi.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Tıraş Ürünleri ürünü