X
  • Proraso Proraso Tıraş Kremi Yeşil Çay Ve Yulaf Özlü 150 ml
Proraso

Proraso Tıraş Kremi Yeşil Çay Ve Yulaf Özlü 150 ml

49.00 TL 45.71 TL (%7 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Sıcak üretim tekniği ile üretilmekte olan Tıraş Kremi olgunlaşması için 3 gün beklenmektedir. <BR>Böylelikle yoğun ve kremsi bir sabun haline gelip Proraso Tıraş fırçası yardımıyla zengin ve yumuşak bir&nbsp; köpük oluşuyor.&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Yeşil Çay; Hassas ciltler için. Yanma ve kızarıklık önleyici.&nbsp; İçeriğindeki yeşil çay doğal bir antioxidandır, polyphenols ve mineral açısından çok zengindir. <BR>Ayrıca yulaf özü ile cildi nemlendirir, yumuşatır ve pH dengesini bozmaz.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; 2 cm kadar tıraş kremini nemli bir fırçanın ortasına sıkın, dairesel hareketlerle yumuşak, yeterli köpük oluşuncaya kadar yüzünüze uygulayın.&nbsp; <BR>Bu sakalınızı yumuşatıp tıraş öncesi iyi bir hazırlık olacak.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü