X
  • Proraso Proraso Tıraş Kremi Okaliptus 10 ml Mini Boy
Proraso

Proraso Tıraş Kremi Okaliptus 10 ml Mini Boy

21.23 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Serinlik ve ferahlık; Üç kuşak boyunca İtalyanların tercihi, mükemmel klasik bir tıraş için, konsantre kremsi sabun kusursuz bir seçim. T<BR>üm sakal ve cilt için uygundur. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.&nbsp;&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>OKALİPTÜS YAĞI: Canlandırır, iyileştirir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>MENTOL: Serinletir ve canlandırır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanım; 2 cm kadar tıraş kremini nemli bir fırçanın ortasına sıkın, dairesel hareketlerle yumuşak, yeterli köpük oluşuncaya kadar yüzünüze uygulayın.&nbsp; <BR>Bu sakalınızı yumuşatıp tıraş öncesi iyi bir hazırlık olacak.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü