X
  • Proraso Proraso Tıraş Köpüğü Sandal Ağacı Özlü 300 ml
Proraso

Proraso Tıraş Köpüğü Sandal Ağacı Özlü 300 ml

55.00 TL 50.68 TL (%8 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Proraso Tıraş Köpüğü - Sandal Ağacı Özü ve Shea Butter</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Zengin ve kalın köpük ile mükemmel&nbsp; kolay ve çabuk bir tıraş için.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Shea Butter: Cildi yumuşatır esneklik sağlar</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Sandal Ağacı Yağı: Yumuşatır ve yatıştırır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kuru, sert sakallar için idealdir.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü