X
  • Proraso Proraso Tiraş Köpüğü Okaliptus Özlü 300 Ml
Proraso

Proraso Tiraş Köpüğü Okaliptus Özlü 300 Ml

42.00 TL 39.00 TL (%7 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Bitkisel Stearin ve doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formül sayesinde yoğun köpük ile mükemmel kolay ve çabuk bir tıraş için formüle edilmiştir. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez. Tüm sakal ve cilt için. OKALİPTÜS YAĞI: Canlandırır, iyileştirir MENTOL: Serinletir ve canlandırır. Kullanım: Yüzünüzü ıslatın, kutuyu çalkalayın ve yüzünüze sürün.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Tıraş Ürünleri ürünü