X
  • Proraso Proraso Sakal Bakım Yağı Sıcak Uygulama 4X17 ml
Proraso

Proraso Sakal Bakım Yağı Sıcak Uygulama 4X17 ml

94.96 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Uzun ve sert telli sakalları onarım ve beslemede için müthiş bir çözüm. <BR>Sakalda kırılmaları engeller ve daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. <BR>Sedir ağacı ve Akdenizin hoş Cistus çiçeğin kokusu ile taze ve ferahlatıcı bir his bırakır. <BR>1 Paketin içerisinde 4 adet 17ml şişe bulunmaktadır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>UYGULAMA;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>1- Küçük şişeyi yaklaşık 1 dakika sıcak suyun içine yerleştiriniz. (kaynayan bir su olmasın)&nbsp;</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>2- Sakalınızı ılık su ile nemlendirin ve yağı sakal köklerinden başlayarak ucuna kadar ovalayın. <BR>En az 2 dakika bırakın ve bol su ile durulayın.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Cilt Bakımı ürünü