X
  • Proraso Proraso Razor Cut Tıraş Kesik Onarıcı Jel 10 ml
Proraso

Proraso Razor Cut Tıraş Kesik Onarıcı Jel 10 ml

29.00 TL 26.36 TL (%9 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Proraso kesik jeli tıraş kesikleri iyileşmesine yardımcı olur, kanamaları durdurur. <BR>Kesik olan yere uygulayın, jel şeffaf bir yüzey oluşturuyor.&nbsp; <BR>Yanma ve sızı olmadan kolay bir şekilde yıkanıyor. </FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Kullanımı: Tıraş esnasında oluşan kesiklerin üzerine yeterli miktarda uygulayın</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Proraso tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Sakal ve Bıyık Bakımı ürünü