X
  • Proraso Proraso Beard Oil Sakal Bakim Yaği Cypress Vetyver 30 Ml
Proraso

Proraso Beard Oil Sakal Bakim Yaği Cypress Vetyver 30 Ml

90.00 TL 80.00 TL (%11 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Sakal bakım yağı Uzun sakalları korur yumuşatır ve kuru olmasını engeller. Özellikle daha uzun sakallar için formüle edilmiştir. Bir avuç veya daha fazla sakal köklerinden başlayarak masaj yaparak yedirin. Ahenkli selvi ve tütsünün notalarını içerir. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici içermez.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Proraso ürünü Daha fazla Tıraş Ürünleri ürünü