• Propel BATWING MICRO
  • Propel BATWING MICRO
  • Propel BATWING MICRO
  • Propel BATWING MICRO
Propel

BATWING MICRO

249.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Batwing HD Kameralı Drone pilleri 0.5 Amperlik adaptörler ile ya da bilgisayarın USB çıkışı kullanılarak şarj edilmesi gerekmektedir.

Pervane Yerleşimi Hakkında:

Propel Batwing Drone modelimizin
4 adet pervanesi (2 adet A & 2 adet B) mevcuttur.
Şekilde de görüldüğü gibi 2 adet pervane sırası ile B & A olacak şekilde ön tarafa, 2 adet pervane sırası ile A & B olacak şekilde arka tarafa yerleştirilmesi gerekmektedir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Propel ürünü Daha fazla Drone & Kumandalı RC Araçlar ürünü