• Projebir Harf Kolye
  • Projebir Harf Kolye
  • Projebir Harf Kolye
  • Projebir Harf Kolye
Projebir

Harf Kolye

990.00 TL
346.57 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Ürününüzde yer almasını istediğiniz 1 harf girin.
14k Sarı Altın
Ağırlık: 2,55 - 4,15 gram
Ürün ağırlığı harflere göre değişiklik göstermektedir.İstediğiniz harfi kişiselleştirme bölümünde belirtiniz.Harf seçenekleri: A - B - C - D - E - F - G - H - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - Y - Z
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Projebir ürünü Daha fazla Kolye ürünü